Agricom Group збільшила площі під озимою пшеницею в чотири рази

У нинішньому сезоні Agricom Group збільшила площі під озимою пшеницею у Білокуракинскому кластері, що на Луганщині, в чотири рази – до 2 тис. га (у минулому було засіяно 556 га). Наразі роботи з посіву в даному регіоні завершено.

Триває посів озимої пшениці у Житомирському і Чернігівському кластерах. Посівну планують завершити до кінця тижня.

В цілому озимий клин зернових культур по всім трьом кластерам Групи у 2021 році складе близько 5 тис. га.

Як розказав Петро Мельник, співвласник і виконавчий директор Agricom Group: «Очікуємо, що погодні умови будуть більш сприятливими для майбутнього урожаю. У нинішньому сезоні на полях Agricom Group було проведено близько 1000 дослідів, пов’язаних з підживленням, технологіями обробітку, насінням, тощо. Тож, сподіваємось, що погода не підведе».

Також він повідомив про те, що Agricom Group вийшов на фінішну пряму у збиранні соняшника. Наразі вже зібрано культури на площі 9 тис. га, ще очікується обробити 3 тис. га.

«У нинішньому році важкі погодні умови відтермінували збирання соняшника. Але завдяки злагодженій роботі професійного колективу Agricom Group та її інноваційному підходу вдалось здолати перешкоди і прискорити збір урожаю», – зазначив Петро Мельник.

Співвласник і виконавчий директор Agricom Group повідомив і про те, що наразі на полях Групи підсиленими темпами йде підготовка землі до наступного сезону.

 

Для довідки:

Agricom Group – українська агропромислова група, що спеціалізується на виробництві та дистрибуції продуктів харчування під торговими марками «Добродія», San Grano. Лідер із виробництва та переробки вівса. Об’єднує сільськогосподарські, переробні та торговельні підприємства у Житомирській, Чернігівській та Луганській областях. Земельний банк Групи складає 28 тис. га. Продукція Групи експортується до понад 37 країн світу (ЄС, США, Бразилія, Китай, Азія, Африка, Ізраїль, Молдова та ін.).

Agricom Group велику увагу приділяє інноваціям та інвестиціям у розвиток digital-проектів та входить до ТОП-5 найінноваційніших агрохолдингів України (рейтинг AgroHub) та ТОП-25 найважливіших інвестиційних проєктів, що реалізуються в Україні («Власть денег»).

Інфоіндустрія