Агрохімічні технології виводять на ринок України три нових ЗЗР

У 2024 році український бренд “Агрохімічні технології” випускає 3 нові унікальні продукти, що розроблялись для вирішення нових викликів майбутнього аграрного сезону.

📍 Онлайн-презентація нових продуктів відбудеться 5.03 (вівторок) о 16:00. Реєструйтесь, дізнайтеся більше про нові продукти та задавайте питання продакт-менеджерам АХТ! Посилання для реєстрації: https://eu1.hubs.ly/H07JmT40

АУРІС – ЗРУЙНУЙ ПЛАНИ ФУЗАРІОЗУ

Ауріс (тебуконазол, 240 г/л + пропіконазол, 60 г/л + протіоконазол, 60 г/л) – системний фунгіцид для контролю найбільш небезпечних хвороб листя та колоса пшениці, а також ріпаку. Ауріс забезпечує потужний захист від фузаріозу і септоріозу колоса, та суттєво знижує рівень мікотоксинів у зерні. Продукт також контролює найбільш небезпечні хвороби листя пшениці (піренофороз, септоріоз, види іржі, борошнисту росу та інші).

Ауріс у посівах ріпака чудово контролює найбільш небезпечні хвороби: фомоз, альтернаріоз, борошнисту росу, та має виражені рістрегулюючі властивості. 

Ауріс володіє потужними захисними, лікувальними та викорінюючими властивостями, котрі дозволяють знищувати збудники на різних етапах інфекційного процесу. Це гарантує довготривалий захист зернових колосових культур – до 4 тижнів. За рахунок унікальної комбінації діючих речовин із різною мобільністю Ауріс повністю захищає листя. 

«Ауріс – це незамінний елемент технології захисту зернових колосових культур, оскільки адаптований під різні завдання та кліматичні зони. Це продукт, котрий можна застосовувати як в Т2 для захисту прапорцевого листка від шкодочинних хвороб листя, так і в Т3/Т4 – для посиленого контролю фузаріозу колоса в регіонах із надмірними опадами» – зазначають експерти бренду АХТ

ЕМІПРИД ПРО — ТРИ РІВНІ ЗАХИСТУ КУКУРУДЗИ, СОНЯШНИКА, РІПАКА

Еміприд Про (емамектину бензоат, 40 г/л + ацетаміприд, 60 г/л + біфентрин, 30 г/л) – новий потужний інсектицид, що відмінно контролює:

  • лускокрилих у різних стадіях розвитку (яйце, гусінь, імаго),
  • західного кукурудзяного жука (імаго),
  • та широкий спектр інших шкідників у посівах кукурудзи, соняшника та ріпака.

Еміприд Про має ові-ларвіцидну дію. Він діє на шкідника на ранніх стадіях розвитку (яйцекладка – відродження личинок).  Це дає можливість знищити гусениць лускокрилих шкідників до того, як вони встигнуть завдати посівам значної шкоди.

Еміприд Про має швидку та тривалу дію. Гусениці лускокрилих шкідників перестають харчуватися вже за 4 години після внесення, а за 1-4 доби комаха гине. Шкідники з інших рядів припиняють харчування за 10-15 хв і їх загибель настає через 2-3 години. При цьому захисний ефект триває до 3 тижнів, що дає можливість зменшити кількість інсектицидних обробок.

Формуляція Еміприд Про розроблена спеціально для внесення дронами. А комбінація діючих речовин з різним принципом дії забезпечує відсутність резистентності.

Препаративна форма продукту – мікроемульсія (МЕ) – одна з найбільш ефективних препаративних форм. Вона вже насичена ад’ювантами, та  забезпечує відмінну змочуваність поверхні, утримання на листі та швидке проникнення в лист і стійкість до змивання опадами. Препарати у формі мікроемульсії мають більш високу біологічну ефективність, оскільки дисперсність робочої рідини МЕ в 50–1000 разів менша, ніж у традиційних формах (КЕ, КС).

ГЕРБІЦИД ТРАЙДЕНТ – ПОТРІЙНИЙ УДАР ПО БУР’ЯНАХ

Трайдент (трибенурон-метил 428 г/кг, + флорасулам 160 г/кг, + флуметсулам 137 г/кг) – це новий трикомпонентний гербіцид для контролю широкого спектра бур’янів у посівах пшениці та ячменю. Завдяки поєднанню діючих речовин Трайдент потужно контролює широкий спектр бур’янів, і при цьому має м’яку дію на культуру без використання додаткових антидотів. Завдяки зменшенню норми флуметсуламу у Трайдента відсутні обмеження у сівозміні: відсутня післядія на сою, ріпак, соняшник.

Трайдент має широке вікно застосування – продукт селективний до пшениці від 2-3 листків до прапорцевого листка пшениці, та до ячменю від 2-3 листків до виходу прапорцевого листка ячменю. Трайдент ефективний у широкому діапазоні температур від +8 до +25 С°, і може застосовуватись як навесні, так і з осені. Поєднання цих якостей у одному продукті робить Трайдент гербіцидом для найвибагливіших агрономів.

Анонс вебінару 5.03
https://drive.google.com/drive/folders/1_2BEsCPtz_VTp8KASkEtX3R_k3sGLkjN?usp=drive_link

Анонс про нові продукти компанії

https://drive.google.com/drive/folders/1ywLorZoRyIIZS0IpuFTDthb-oYHejeok?usp=sharing

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry