Агрохолдинги придивляються до органічного виробництва

У найближчій перспективі все більше холдингів відкриватимуть органічне виробництво. Таку думку висловила заступник міністра аграрної політики і продовольства України з питань євроінтеграції, Ольга Трофімцева, передає Latifundist.

«Вважалося, що органічне виробництво цікавіша галузь саме для малих і середніх агропідприємств. Але це не зовсім так. Органіка для холдингів — це потужний сигнал у сфері диверсифікації виробництва», — зазначила вона.

Заступник міністра нагадала, що серед агрохолдингів першими органікою почали займатися «Сварог Вест Груп» та «Агротрейд». За її словами, в найближчій перспективі ще кілька холдингів збираються відкрити цей напрямок.

«Астарта» запустила органіку, приєднавшись до першопрохідців у даному напрямку серед великих компаній. Для мене це був очікуваний крок, адже компанія давно і планомірно розвиває нові екологічні напрямки, наприклад, поновлювану енергетику. Своїм входом в органіку вона підтримує тренд органічного виробництва серед агрохолдингів», — резюмувала Ольга Трофімцева.

Агрофірма «Астарта» пройшла перший етап сертифікації по вирощуванню органічної продукції.

Інфоіндустрія