«Агропросперіс» офіційно заявла про нову лінійку ЗЗР

У 2019 році «Агропросперіс» розширює дистрибуційний бізнес ексклюзивними засобами захисту рослин, завезеними за програмою прямого імпорту для потреб власних агрокомпаній, а також для реалізації національним агровиробникам.На даний момент українським агровиробникам пропонуються гербіциди, фунгіциди, інсектициди та десиканти.

Компанія заявляє, що нові препарати виробляються на сучасних високотехнологічних потужностях одного з провідних заводів світу, проходять ретельний контроль якості, поставляються в сучасному фасуванні та надійно захищені від підробок. Вони малотоксичні та безпечні для довкілля за умови дотримання інструкції із застосування.

Ці засоби захисту рослин успішно пройшли експериментальне використання на полях 50 агровиробничих компаній Групи «Агропросперіс» (Агропросперіс-заводів, АПЗ) і з 2018 року їх впроваджено до агротехнології Групи, що веде промислове виробництво агропродукції на 400 тис га в 13 регіонах України.

Препарати призначені для захисту основних експортних культур від широкого спектру шкодочинних об’єктів. За висновками агрономів АПЗ, ЗЗР повністю відповідають заявленим характеристикам та їх застосування є економічно обґрунтованим.

«Агропросперіс» готовий ділитися успішними напрацюваннями з малими і середніми фермерами і планує розширювати асортимент продукції новими найменуваннями, ключовою особливістю яких є справедливе співвідношення ціни та якості.

Інфоіндустрія за матеріалами agroprosperis.com