Американська компанія розглядає можливість виробництво в Україні інокулянтів

Виробник засобів захисту рослин (ЗЗР) компанія TerraMax (США) розглядає можливість запуску виробництва біопрепаратів із захисту рослин в Україні у 2020 році. Про це заявив Юрій Гоголь, генеральний директор представництва «Террамакс Україна» (Київ). 

 

«Якщо ми домовимося, знайдемо загальну формулу виробництва та продажу в Україні, то в наступному році можемо почати», — сказав він.
У свою чергу керуючий директор з виробництва і технологій TerraMax Том Пропер підтвердив обговорення цієї ідеї, але, за його словами, єдиного готового рішення наразі ще немає.

За словами Юрія Гоголя, до планів про виробництво біопрепаратів на території України компанія прийшла ще на початку 2019 року, оскільки аграрії зацікавлені у своєчасній доставці свіжого продукту, що є складним при перевезенні з США.

Йдеться про виробництво інокулянтів, в основі яких використовуються азоспіріли — природні мікроорганізми, які сприяють зростанню рослин і працюють як фіксатор азоту, тобто збирають азот з повітря і ґрунту та доставляють його в кореневу систему. Відзначається, що даний інокулянт дозволяється застосовувати в органічному виробництві.

На даний момент компанія сертифікувала в Україні на 10 років інокулянти для сої та пшениці (по 2 препарати — рідкий і сухий), також ведуться лабораторні випробування на кукурудзі.

За словами співвласника агропромислової компанії KSG Agro (Дніпропетровська область) Сергія Касьянова, компанія почала співпрацювати з TerraMax 2 роки тому і першою поставила їхні інокулянти в Україні.

TerraMax займається виробництвом ЗЗР близько 20 років і займає 5% ринку США.

 

Інфоіндустрія

за матеріалами ukranews.com