Аналіз ґрунту та точне землеробство допоможуть оптимізувати врожайність

У рамках спільного проєкту Agrilab та Програми USAID АГРО відбулася конференція «Агроінновації: Аналіз ґрунту як шлях до ефективного і точного землеробства», в якій взяли участь аграрії та агроспеціалісти для обговорення ролі аналізу ґрунту як ключового інструменту ефективного й точного землеробства. 

Ця подія була проведена у важливий день – День фермера. Сьогодні фермерство – це не лише професія, а й спосіб життя для особливих людей, які не можуть уявити свого існування без землі. У цей непростий час ми зберігаємо оптимізм і професіоналізм у виконанні своєї справи, яка сьогодні має величезне значення для продовольчої безпеки країни в цілому.

 

Учасники заходу мали можливість ознайомитися з доповідями від спікерів:

🔹 Тетяна Монке, Програма USAID АГРО, підкреслила важливість підтримки аграріїв у забезпеченні продовольчої безпеки.

🔹 Ярослав Бойко, СЕО AgriLab, розповів про шляхи підвищення продуктивності ММСП – виробників зернових і олійних культур – через надання агрономічно-технологічних консультацій.

🔹 Орест Гранат, «Технополь Агро», поділився особливим підходом до використання результатів аналізу ґрунту та впровадження системи удобрень у своєму господарстві.

🔹 Юрій Ус, Агроленд-Інвест, прокоментував, як аналіз ґрунту та точне землеробство допомогли оптимізувати врожайність та прибуток на господарстві.

🔹 Геннадій Гадзовський, ТОВ «Васюти», на власному досвіді продемонстрував, як аналіз ґрунту та консультації з точного землеробства сприяють підвищенню врожайності та прибутковості.

Також корисною була дискусійна панель «Агро-Діалоги: як ефективно монетизувати результати аналізу ґрунту для підвищення прибутковості господарства», модератором якої виступив Станіслав Шум, засновник Aggeek. 

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry