Bayer підвів підсумки року: екологізація та цифровізація — основні тренди

Стратегічний розвиток компанії Bayer враховує сучасні тренди цифровізації, турботи про довкілля та здоров'я. У 2021 компанія продовжувала інвестувати в сталий розвиток і соціальні проекти. Було випущено чотири нові гібриди кукурудзи, три сорти озимого ріпаку, новий сорт соняшнику, а також чотири нових ЗЗР - ці продукти будуть доступні українським аграріям вже наступного року.

Про це розповів новий керівник аграрного підрозділу Bayer в Україні  Лаерсіо Бортоліні. «Це був дуже хороший рік з точки зору продукції. Цього року ми випустили чотири нові гібриди кукурудзи, три нові сорти озимого ріпаку, чотири нові ЗЗР та один сорт соняшнику. Ми дотримуємось своєї обіцянки інвестувати в насіння і будемо представляти на ринку наші знання та інновації, щоб допомогти нашим клієнтам виробляти більше продукції», — наголосив він.

Bayer досяг значного зростання в цифровому просторі завдяки платформі Field View, кількість її користувачів зросла на 40 %. Загалом платформа охоплює 2,4 млн. га.

Цього року підрозділ отримав додаткові інвестиції від головного офісу та збільшив кількість персоналу на 15%. «Отже, у нас більше людей, які працюють у полі. Більше людей, які знаходяться ближче до наших клієнтів, більше можливостей представляти нашу продукцію та допомогти нашим клієнтам дещо збільшити об’єми виробництва», — додав Лаерсіо Бортоліні.

На його думку Україна та Бразилія дуже схожі, оскільки сільське господарство дуже важливе для економіки обох країн. «Для Бразилії головною культурою є кукурудза. Для України – кукурудза та соняшник. Одна з причин, чому я зараз тут, полягає в тому, що у наших країнах дуже схожі проблеми – інфляція та валюта. Розміри агровиробників також схожі. І хоча у нас немає агрохолдингів, та є господарства з великими площами. Також у Бразилії живе багато українців. Цього року в Бразилії відзначається 130 років від початку імміграції з України. Наразі на моїй батьківщині проживає майже півмільйона українців», — розказав очільник аграрного підрозділу Bayer в Україні.

Керівник департаменту клієнтського маркетингу Аграрного підрозділу Bayer Андрій Перчиць наголосив, що при розробці нових ЗЗР враховуються усі сучасні тренди — вживання здорової їжі, дбайливе ставлення до довкілля.

Для українського ринку Bayer пропонує біологічний фунгіцид Серенада для овочівництва та садівництва. А для органічних виробників може постачатися не протруєне насіння кукурудзи.

Всі ЗЗР від Bayer проходять суворий реєстраційний процес, щоб препарати відповідали усім нормам безпеки, які в Україні бувають навіть суворіші, ніж у деяких країнах ЄС.

Інфоіндустрія