Відкрито набір компаній органічного сектору на участь у органічній виставці у Нюрнберзі

Запрошуються українські експортери органічної продукції стати учасниками Національного павільйону України на провідній міжнародній виставці органічних продуктів BIOFACH 2024.

BIOFACH — найбільша міжнародна виставка органічних продуктів, що традиційно проходить у Нюрнберзі (Німеччині) та охоплює сферу органічних харчових продуктів, напоїв та непродовольчих товарів.

До участі в українській експозиції буде відібрано 13 компаній-виробників органічної продукції. Під час заходу учасники мають змогу представити органічні продукти свого виробництва для іноземної аудиторії та обговорити останні події і тенденції органічної галузі з міжнародними колегами.

Після проведення детальної перевірки компаній організатори формують short list потенційних учасників та комунікують з ними для підтвердження участі або уточнення даних. За результатами обробленої інформації організатори, враховуючи коментарі представників партнерів-організаторів павільйону, обирають компанії-учасниці, інформують їх щодо підтвердження участі та реєструють в електронній системі виставки.

Важливо: При відборі учасників перевага надаватиметься малим та середнім підприємствам, які представлятимуть органічну харчову продукцію з вищою доданою вартістю та брали участь у колективних стендах України на BIOFACH не більше 3-х разів.

Національний павільйон України на BIOFACH 2024 організований державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», національним проєктом Дія.Бізнес, під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України, за сприяння громадських спілок «Органічна Україна» та «Органічна ініціатива» та за підтримки Швейцарії в межах швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP), що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), та Western NIS Enterprise Fund.

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry