Через проблеми в Червоному морі Туреччина та Польща випали з ринку яблук в Індії

Ціни на яблука в Індії трохи знизилися, оскільки вони середньої якості, говорить Прашант Гідвані, директор Fresh Fruit Alliances Pvt. Ltd: «Поточний внутрішній ринок яблук в Індії, здається, стикається з проблемами. Повільний попит у поєднанні з середньою якістю призвели до падіння цін. Це вказує на менш сприятливу ситуацію для внутрішнього виробництва, оскільки ринок працює не так добре, як очікувалося. .”

Яблука з Польщі та Туреччини рано припинили імпорт в Індію. Ґідвані вважає, що це пов’язано з довшим часом транзиту, оскільки вантажі тепер мають подорожувати через мис. «Свіжі сезонні культури з південної півкулі, такі як Південна Африка та Нова Зеландія, добре імпортуються. Однак імпорт із північної півкулі стикається з проблемами. Зокрема, Туреччина та Польща припинили надсилати вантажі раніше, ніж зазвичай. Це можна пояснити довшим часом транзиту через Кейпський маршрут, що могло вплинути на якість фруктів, що призвело до більш ранньої зупинки поставок».

Для індійських споживачів ціна — це все. Це означає, що більшість імпортерів яблук в Індії зосередяться виключно на найнижчій ціні. Ґідвані стверджує, що для його компанії це інакше: «При виборі походження для імпорту яблук ціна залишається вирішальним фактором, оскільки Індія — це ринок, насамперед орієнтований на ціни. Тому, розглядаючи походження, імпортери віддають перевагу конкурентоспроможним цінам, щоб залишатися конкурентоспроможними на ринку. і задовольнити споживчий попит. У зв’язку з тим, що у Fresh Fruit Alliances конкурентоспроможність має важливе значення, ми надаємо перевагу першокласній якості. Наша непохитна прагнення доставляти споживачам продукти преміум-класу, гарантуючи, що вони насолоджуються чудовим смаком при кожній покупці. .”

Дивлячись на поточні ціни на яблука на індійському ринку, Гідвані підкреслює, що низькі ціни дають споживачам можливість спробувати яблука вищої якості, ніж зазвичай. «Ціни на яблука зараз дуже низькі, що вигідно для індійських споживачів. Така ситуація дозволяє споживачам насолоджуватися широким асортиментом яблучної продукції з різних країн за вигідними цінами. Нижчі ціни також створюють можливості для споживачів отримати доступ до високоякісних яблук. за більш доступними цінами, таким чином підвищуючи їхню купівельну спроможність і забезпечуючи більшу різноманітність вибору споживання».

«Я очікую, що наступні місяці будуть ринком для клієнтів. Це пов’язано з накопиченням запасів у холодильних камерах у поєднанні зі значним обсягом місцевого врожаю в кімнатах з контрольованою атмосферою (CA). Місцевий урожай доступний у великих обсягах і має агресивні ціни, ймовірно, через тиск збуту, тому споживачі можуть очікувати сприятливого ринкового середовища з конкурентоспроможними цінами та достатньою кількістю яблучних продуктів у найближчі місяці», – підсумовує Гідвані.

За матеріалами FreshPlaza

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry