Чистий прибуток “Астарти” залишиться без розподілу

Акціонери агропромислового холдингу «Астарта-Київ», найбільшого виробника цукру в Україні, планують залишити нерозподіленим чистий прибуток компанії за 2017 фінансовий рік у розмірі 61,84 млн євро. Про це йдеться у проекті резолюції загального зібрання акціонерів оприлюдненому на Варшавській фондовій біржі.Повідомляється, що акціонери розглянуть низку кадрових питань та пропозицію щодо пролонгації на 18 місяців програми зворотного викупу акцій, згідно якої компанія може викупити максимум 2,5 млн акцій за ціною не більше 125 злотих за штуку.

Крім того, акціонери планують розглянути питання про надання раді директорів повноважень на організацію випуску акцій до 10% від поточного випущеного та оплаченого акціонерного капіталу, а також обмеження або скасування існуючих переважних прав за акціями. Зазначається, що збори акціонерів призначені на 25 травня. Нагадаємо, Міжнародна фінансова корпорація (IFC) надасть агропромхолдингу «Астарта» довгостроковий кредит на суму 30 млн дол.

Агрохолдинг «Астарта» поєднує п’ять регіональних підрозділів: ТОВ «Полтавазернопродукт», ТОВ «Агрофірма ім. Довженка», ТОВ «Добробут» (всі — Полтавська область), ТОВ «Хмельницьке» (Вінницька область) і ТОВ «Волочиськ-Агро» (Хмельницька область). Основною діяльністю холдингу є виробництво цукру, а також вирощування й реалізація зернових та олійних культур, виробництво м’яса й молока.

Укрцукор

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry