День, коли заблокується все

Польські фермери анонсували повну блокаду українських перевезень.

Польські фермери 20 лютого заблокують усі прикордонні переходи між Польщею та Україною, а також під’їзні шляхи до залізничних перевалюваних станцій і морських портів.

Про це заявив Незалежний самоврядний профспілковий союз індивідуальних фермерів “Солідарність”, його заяву наводить RMF FM, повідомляє “Європейська правда”.

“Будуть заблоковані не тільки прикордонні переходи, а й транспортні вузли, під’їзні шляхи до залізничних перевалюваних станцій і морських портів”, – йдеться в комюніке профспілки.

Фермери кажуть, що протестують проти неконтрольованого напливу товарів з України до Польщі через рішення ЄС. За їхніми словами, відсутність регулювання ставить під сумнів прибутковість сільськогосподарського виробництва, переробки та інших галузей, пов’язаних з сільським господарством.

“Тому на 20 лютого, в рамках 30-денного загального страйку аграріїв, ми оголошуємо, що вся протестна діяльність буде зосереджена на повній блокаді всіх польських прикордонних переходів з Україною та протестах у польових умовах” – повідомили профспілковому союзі “Солідарність”.

Протестувальники закликають громадськість підтримати їхню акцію. Вони стверджують, що їхня акція спрямована на “забезпечення продовольчої безпеки в країні”.

Протести фермерів тривають вже багато тижнів не лише в Польщі, але й по всій Європі. Виробники виступають не лише проти неконтрольованого продовольства з України, але й проти правил ЄС, пов’язаних з Європейським зеленим курсом.

 

 

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry