Держпродспоживслужба працює над можливістю постачати українську яловичину до ЄС

Україна звернулася до ЄС щодо інспектування національної системи державного контролю виробництва яловичини, з метою подальшого виходу цієї продукції на європейський ринок. Для цього опрацьовується питання прибуття у 2018 році в Україну місії Генерального Директорату з питань охорони здоров'я та безпечності харчових продуктів Європейської Комісії (DG «SANTE).

Про це повідомив голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа під час зустрічі з журналістами. За його словами, зацікавленість з боку українських виробників є — на даний момент 4-5 підприємств уже готові пройти відповідну перевірку. «Сподіваємося, що в 2018 році ЄС надішле в Україну місію для оцінки системи державного контролю безпечності в частині виробництва яловичини», — зазначив Володимир Лапа.

Голова Держпродспоживслужби також нагадав, що наприкінці травня поточного року Україна і Китай погодили протокол інспекційних, карантинних та ветеринарно-санітарних вимог щодо експорту замороженої яловичини з України до Китайської Народної Республіки.

Інфоіндустрія