До відома фермерських господарств щодо компенсації вартості насіння

07.11.2018 опубліковано Постанову Кабінету міністрів України від 24.10.18 р. № 911 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств»(далі Постанова №911)

Абзацом першим пункту п’ятого Постанови Кабінету міністрів України від 07.02.18 р. № 106 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств” була передбачена фінансова підтримка за напрямом – часткова компенсація вартості закупленого у суб’єктів насінництва насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції. Постановою №911 розширено коло осіб, при купівлі у яких сертифікованого та базового насіння можна отримати компенсацію. В зв’язку з чим надається оновлений перелік документів, які необхідно надати у разі отримання дотації, при купівлі насіння у посередників, а саме, це оригінали документів на якість насіння, визначені ДСТУ 4138-2002 «Насіння сільськогосподарських культур»:

 атестат на насіння – на базове насіння;

свідоцтво на насіння – на сертифіковане насіння;

свідоцтво на гібридне насіння – на насіння першого покоління гібридів.

Збільшено граничну сум дотацій з 30000 до 60000 гривень на одне господарство, без урахування сум податку на додану вартість.

Крім того, знято обмеження щодо розміру земельної ділянки потенційного акцептора-фермерського господарства та збільшено розмір чистого доходу за останній рік з 15 млн. грн. до 20 млн. грн.

Інфоіндустрія

за матеріалами consumer.gov.ua

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry