DuPont™ Zorvec™ продовжує отримувати реєстраційні дозволи у Європі

Цей препарат довів ефективність контролю несправжньої борошнистої роси на виноградниках та фітофторозу на картоплі, роблячи ці культури більш сильними та продуктивними. В Україні препарат знаходиться вже на фінальній стадії реєстрації.

ЖЕНЕВА, 5 квітня 2018 р. – DuPont™ Zorvec™, революційний продукт для контролю хвороб с/г культур від Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont™, одержав реєстраційне схвалення в Польщі, Ірландії, Великобританії, Бельгії, Італії та Білорусі. Очікується, що реєстрація набуватиме поширення, і продукт стане доступний для широких продажів по всій Європі. Так, в Україні препарат знаходиться вже на фінальній стадії реєстрації.

На кількох ключових ринках фунгіцид Zorvec™ набув визнання як унікальний препарат за всю історію розвитку засобів захисту рослин. Він довів ефективність контролю несправжньої борошнистої роси на виноградниках та фітофторозу на картоплі, роблячи ці культури більш сильними та продуктивними. Його новий механізм та тривалість дії, системний рух та стійкість до опадів забезпечують винятковий захист рослин навіть у періоди інтенсивного росту культури, забезпечуючи неперевершену ефективність біологічної дії.

Клара Серрано, Керівник з маркетингу у регіоні EMEA (Європа, Близький Схід та Африка), Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont™, заявила: “Механізм дії, який надає Zorvec™, змінює правила гри і дає змогу виробничникам по-справжньому досягти більшої врожайності, підвищити якість та покращити продуктивність для отримання сильних рослин”.
“Ефективна молекула Zorvec™ забезпечує феноменальний контроль за умови невеликої норми використання діючої речовини порівняно до інших існуючих продуктів. Ми з нетерпінням чекаємо розширення технології та можливостей, які Zorvec™ надасть виробничникам”, – підвела підсумки Клара Серрано.

Інфоіндустрія за матеріалами прес-сужби Corteva Agriscience™

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry