Фермерам, які утримують від 5 корів, можна подати заявку на держпідтримку

У рамках фінансової підтримки розвитку фермерських господарств Уряд надаватиме спеціальну бюджетну дотацію за утримання корів усіх напрямів продуктивності.

Така дотація надається на безповоротній основі одержувачам, у власності яких перебуває від 5 корів, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства. За кожну наявну станом на 1 липня цього року корову виплачуватиметься 5 000 грн, але не більше 250 000 гривень.

Для того щоб отримати дотацію, необхідно до 31 серпня 2021 року подати до структурного підрозділу облдержадміністрації, що відповідає за агропромисловий розвиток, заявку із зазначенням кількості корів (станом на 1 липня 2021 року), а також такі документи:

  • довідку про відкриття поточного рахунку, видану банком;

  • копію статуту фермерського господарства (для юридичної особи) або копію договору (декларації) про створення сімейного фермерського господарства (для фермерських господарств, що створені без набуття статусу юридичної особи відповідно до статті 81 Закону України “Про фермерське господарство”), дійсну на дату подання заявки;

  • копію фінансового документа, що підтверджує наявність чистого доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік, а фермерські господарства, які зареєстровані в поточному році, – копію фінансового звіту або податкову декларацію платника податку за останній звітний період.

За зверненням структурних підрозділів облдержадміністрації, Адміністратор Єдиного держреєстру тварин подає інформацію за кожним одержувачем про кількість поголів’я корів станом на 1 липня поточного року.

Важливо: заявки, подані після закінчення строку їх подання, розглядатися не будуть.

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry