Фермерські господарства, що займаються тваринництвом та органічним виробництвом, отримають державну допомогу в першу чергу

28 вересня в Укрдержфонді відбулося засідання комісії з питань надання фінансової підтримки фермерським господарствам, відповідно до «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.2004 р. № 1102 (зі змінами).

В першу чергу вирішено надати допомогу тим фермерським господарствам, які подавали заявки ще 2019 року, але з не залежних від них причин не отримали фінансової допомоги. Наступним пріоритетом визнано ліквідність заставного майна. Далі за наявності рівних умов приймають до уваги: факт членства фермерського господарства в сільськогосподарському кооперативі, вирощування та розведення ВРХ, земельний банк, що не перевищує 500 га, а також чи займається господарство закладенням нових плодово-ягідних насаджень. Подання заявки на виробництво органічної продукції також збільшує шанси на отримання допомоги.

Комісія розглянула заявки від господарств з різних областей, обираючи найбільш розвинені підприємства з точки зору наявності техніки, найманих працівників та розмір чистого прибутку.

Перелік документів, необхідних для оформлення допомоги, приведено на сайті Укрдержфонду.

 

ІА “Інфоіндустрія”

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry