Гігантська органічна каша

18 вересня 2021 року в рамках FAMILY FEST «ОЛЕКСІЇВСЬКА ФОРТЕЦЯ», що відбудеться поруч з м. Первомайський Харківської області, компанія «ТЕРРА» встановить велетенський чавунний казан-рекордсмен, щоб зварити найбільшу в Україні органічну кукурудзяну кашу з гарбузом на молоці для дорослих та маленьких гостей фестивалю.

 

Громадська спілка «Органічна Україна» виступає партнером рекордної події, розуміючи її внесок в популяризацію ідеї реформи шкільного харчування, та вважає важливим за будь-якої можливості акцентувати увагу на питанні: чим ми годуємо наших дітей? Початок нового шкільного року – чудова нагода для привертання уваги до цієї проблеми. На столах у школах та дитячих садочках повинна бути смачна, проста, здорова та локальна їжа.

 

Компанія «ТЕРРА» майже 25 років просуває смак здорового життя. Вони з першого дня принципово відмовилися від додавання синтетичних барвників, посилювачів смаку та консервантів у свою продукцію.

 

Завдяки Реформі децентралізації у компанії «ТЕРРА» з’явився реальний шанс постачати свою продукцію до ЗСУ, лікарень, дошкільних та шкільних закладів за процедурою відкритих торгів. Сьогодні «ТЕРРА» активно допомагає міській владі переобладнувати харчові блоки у дитячих закладах м. Первомайський та впроваджувати Реформу шкільного харчування в них.