Group DF оприлюднили заяву у відповідь на звинувачення СБУ та БЕБ

Group DF категорично спростовує всі звинувачення, висунуті СБУ та БЕБ проти наших бізнесів, топменеджерів та акціонера Групи Дмитра Фірташа. Серія обшуків на підприємствах Групи, кримінальні справи, підозри та безпідставні звинувачення, про які повідомили в СБУ, не мають під собою юридичного підґрунтя і є частиною корупційного тиску на бізнес Групи.

Ми вважаємо, що країна, яка сьогодні бореться за європейські цінності на передовій, не може допустити того, щоб скотитися в епоху більшовицького воєнного комунізму та займатися незаконною експропріацією бізнесу.

Група заявляє про безпідставність та неспроможність висунутих звинувачень, оприлюднених сьогодні у матеріалах СБУ. Адвокати Групи та акціонера відстоюватимуть інтереси бізнесів, персоналу та акціонера в українських та міжнародних судах та доведуть свою правоту.

 ДОВІДКА. За період війни бізнеси Group DF зазнали значних втрат, як і багато інших великих бізнесів в Україні. Попри вимушені зупинки, перебої в роботі, втрату активів та фізичні руйнування наших підприємств, Група допомагала та продовжує допомагати державі: за період повномасштабної війни пряма допомога українцям, містам та ЗСУ перевищила 826,4 млн гривень.

Нагадаємо:

СБУ 15 травня повідомила про підозру бізнесмену  Дмитру Фірташу і топменеджменту його компаній, які привласнили державного газу на мільярди гривень.

Про це повідомляється на офіційній сторінці СБУ у Facebook.

Зазначається, що Служба безпеки спільно з БЕБ викрила масштабну схему розкрадання блакитного палива із газотранспортної системи України.

В кінці минулого тижня СБУ провели активну роботу, звинувачивши також за різними статтями Павла Фукса і Голову Верховного суду Всеволода Князева.

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry