Канадці допомагають прикарпатцям у створенні молочних кооперативів

Молочарська кооперація має не тільки сприяти збереженню і підвищенню якості продукції та просуванню її на ринку, а й стати основою для покращання добробуту сільського населення вважають в Івано- Франківській облдержадміністрації.

Так, співпрацю Івано-Франківської області з проектом кооперативної організації СОКОДЕВІ (Канада) було започатковано з підписанням у червні 2015 року Івано-Франківською ОДА та канадійською стороною Меморандуму про взаєморозуміння, який передбачає надання технічної та методичної допомоги молочарським обслуговуючим кооперативам і сімейним фермам області.

Наразі проект активно працює в Рогатинському районі на базі сільськогосподарського обслуговуючого молочарського кооперативу «ЕКОМ». Проект є дуже важливим для розвитку молочного скотарства та кооперативного руху на Івано-Франківщині, оскільки він спрямований на розв’язання проблем, які стоять перед особистими селянськими та фермерськими господарствами ― виробниками молока на Прикарпатті.

Крім того, в планах проекту ― об’єднати 5 тисяч малих та середніх молочних виробників у мережу кооперативів у чотирьох областях: Дніпропетровській, Херсонській, Львівській, Івано-Франківській. Створення кооперативів є надзвичайно важливою справою для Івано-Франківської області, адже індивідуальні виробники молока зможуть підвищити свої прибутки лише об’єднавшись.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry