Корпорація FMC планує інвестувати 50 млн дол. США у свою штаб-квартиру

Корпорація FMC протягом наступних трьох років планує інвестувати більше $ 50 млн в проекти розвитку, включаючи найсучаснішу реконфігурацію теплиці та дослідницької установи у штаб-квартирі глобальних досліджень та розвитку компанії в Ньюарку, Делавер.

FMC придбала частину дослідного центру Stine у 208 га у рамках придбання частини бізнесу захисту рослин DuPont у 2017 році. Ця транзакція була найбільшою в історії FMC і зберегла більше 500 робочих місць у штаті Делавер.

«FMC робить значні нові інвестиції в Делавер та в університетське містечко, що вже давно є центром світових біотехнологій і досліджень в сільськогосподарській галузі», — сказав губернатор штату Джон Карні.

«Протягом багатьох років, FMC був лідером у розробці сільськогосподарської продукції, що потрібні нашим фермерам», — сказав міністр сільського господарства штату Делавер. «Як глобальний сільськогосподарський лідер, ми раді, що їхні науково-дослідні установи розташовані в штаті Делавер і отримуватимемо подальші інвестиції».

FMC планує реконфігурувати існуючу структуру на об’єкті для посилення своїх глобальних досліджень і розробок (R&D). На підтримку цього проекту компанія планує найняти 13 співробітників протягом наступних трьох років, а також перевести вже існуючих фахівців. Це будуть професійні вчені і кваліфіковані співробітники. Зарплатний фонд зросте на $ 1,3 млн. Загальна кількість робочих місць сягатиме до 600 осіб, включаючи допоміжний персонал і підрядників.

«До 2023 року ми інвестуємо майже 2 мільярди доларів у наукові дослідження і розробки, як у довгострокову стратегію розвитку FMC», — сказав Марк Дуглас, президент і головний операційний директор. «Співробітники FMC в Stine Research Center проведуть велику частину цієї роботи та розроблять нові пропозиції для нашого глобального бізнесу та клієнтів. Ми раді співпрацювати з штатом Делавер для подальшого інвестування в цю область».

Для підтримки запланованого розширення фінансисти CDF схвалили грант на суму 1642 500 доларів США від Стратегічного фонду Делавер, включаючи 142 500 доларів США на виконання та 1,5 мільйона доларів на капітальні витрати. Грант доповнює власні інвестиції компанії протягом трьох років. Обидва гранти залежать від виконання показників зайнятості.

Інфоіндустрія за матеріалами prnewswire.com