KSG Agro за підсумками 2018 р збільшив суму реалізації свинарської продукції на 6,3%

За підсумками 2018 року сума реалізації продукції свинарства агрохолдингу KSG Agro зросла в порівнянні з 2017 р на 6,3% і сягнула близько 403 млн. грн. Про це повідомила прес-служба KSG Agro із посиланням на голову Ради директорів агрохолдингу Сергія Касьянова.

У порівнянні з 2017 р сума реалізації свиней агрохолдингу KSG Agro в минулому році збільшилася на 6,3%. За підсумками 2018 р реалізація агрохолдингом живих свиней склала близько 93 тис. голів.

«У 2018 році ми продовжили концентруватися на нашому стратегічному пріоритеті — свинарстві, яке знову продемонструвало свою високу ефективність, — коментує Сергій Касьянов. — Не дивлячись на об’єктивні труднощі ринку, ми зуміли зберегти потужності і рентабельність бізнесу в результаті впровадження ряду технологічних та управлінських заходів. Зробила свою справу ставка на реконструкцію свинарських потужностей. Протягом усього минулого року обсяг заявок споживачів стабільно перевищував наші виробничі можливості. Як результат, середня ціна продажу перевищила аналогічний показник 2017 року на 16,5%, склавши близько 44 грн. / кг».

За словами голови Ради директорів KSG Agro, в 2019 році компанія планує зберігати високу ефективність свинарства за рахунок підтримки високої якості поголів’я, а також подальшої реконструкції та впровадження інноваційних технологій на свинокомплексі.

У 2018 році на підприємстві ТОВ «Рантьє», що відповідає за розвиток свинокомплексу в с. Нива Трудова Дніпропетровської області, середньорічне поголів’я складало близько 55 тис. голів свиней.

ДОСЬЄ

KSG Agro — один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської бізнес-асоціації (EBA).

Основною діяльністю компанії є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини. Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує нову стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найбільш перспективні проекти, в першу чергу свинарство, а також рослинництво та виробництво відновлюваного біопалива (паливних пелет).

Інфоіндустрія