KSG Agro за підсумками 2020 р заплатив майже 24 млн. грн. податків

Податкові виплати KSG Agro за 2020 рік склали майже 24 млн. грн. Про це повідомила прес-служба холдингу.

Податкові виплати агрохолдингу KSG Agro в бюджети різних рівнів за 2020 рік склали майже 24 млн. грн.

За словами голови Ради директорів KSG Agro Сергія Касьянова, незважаючи на непросту ринкову ситуацію, холдинг виконав свої зобов’язання перед бюджетами різних рівнів в повному обсязі.

«Виконання податкових зобов’язань в повному обсязі для нас — це невід’ємна частина бізнесу та найважливіша складова нашої політики соціальної відповідальності бізнесу. Не випадково, вже багато років ми залишаємося одним з найбільших платників податків в сфері АПК у Дніпропетровському регіоні.  Ми прекрасно усвідомлюємо те, що за кошти, спрямовані до держбюджету, реалізуються найважливіші державні програми, в першу чергу забезпечення медицини й обороноздатності країни. А за рахунок виплат до місцевих бюджетів підтримуються життєво важливі програми, в тому числі пов’язані з подоланням наслідків пандемії й карантинної кризи», — коментує Сергій Касьянов.

ДОСЬЄ

KSG Agro — один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції.  Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі.  KSG Agro входить до складу Європейської бізнес-асоціації (EBA).  Основною діяльністю компанії є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини.  Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найбільш перспективні проекти, в першу чергу свинарство, а також рослинництво.

 

Інфоіндустрія