Lemken презентував напівнавісний оборотний плуг Diamant 16 з системою OptiLine

Компанія Lemken розширяє ряд напівнавісних оборотних плугів Diamant моделлю з новою системою налаштування. Diamant 16, створений на базі 11 моделі, більш досконалий з точки зору споживання палива та управління. Про це повідомив представник компанії на Міжнародних днях преси Lemken у Франції.

«Попередником цього плуга був Diamant 11, але у зв’язку з тим, що цей плуг дуже популярний на всіх ринках, вирішили випустити ще одну модифіковану модель. Одна із нових опцій, яка з’явилась у агрегата — система OptiLine. Ми одна із перших компаній, яка ввела систему, що оптимізує лінію тяги плуга під час роботи. Lemken є єдиною компанією, яка встановлює цю опцію на плуги, метою якої є економія палива», —  наголошує продакт менеджер Lemken Філіп Кампс.

Система OptiLine отримала срібну медаль Німецької сільськогосподарської спілки. OptiLine компенсує боковий відвід, який виникає по причині асиметричного розташування плуга за трактором, економить до 10% палива, а також полегшує працю механізатора (компенсуюче підрулювання більше не потрібно). Для цього за допомогою циліндра, який керується тиском, на трактор передається додатковий крутний момент, що зміщує лінію тяги між трактором та плугом до центру задньої осі. Крім того, економії палива також сприяє перевірений підсилювач тяги з додатковою функцією розвантаження на поворотній смузі.

Diamant 16 має великі основні опори підшипників, безступеневе гідравлічне регулювання глибини обробітку ґрунту, пристрій захисту від перенавантажень Hydromatic, що використовується для безперебійної оранки кам’янистих ґрунтів.

Модель Diamant 16 може оснащуватись корпусами Dural або DuraMaxx, та буде доступна у виконанні до 9 борін з початку 2019 року.

tractorist.ua

Інфоіндустрія