Мінекономіки разом з ДАБІ та Мінрегіоном намагаються вирішити проблеми з правом на виконання будівельних робіт

Мінагрополітики повідомляє, що, згідно інформації Облдержадміністрації України, 5 областей повідомили про 16 суб’єктів господарювання, що мають невирішені проблемні питання при комунікації з ДАБІ. З іншої сторони, 16 областей повідомили про відсутність будь-яких проблем з комунікацією, а 3 - про відсутність звернень від підприємств. Отже, для вирішення питання було сформовано перелік конкретних підприємств.

Перелік було направлено до ДАБІ, що сприятиме пришвидшенню перевірки документів, отриманих від заявників. Передбачається, що ДАБІ буде організовано та забезпечено вжиття відповідних заходів, а саме: надання вичерпних фахових консультацій.

Зокрема відбулися зустрічі між керівником ДАБІ (Сергіеєм Галіциним), першим заступником Міністра розвитку громад на території України (Василем Лозинським) та його заступницею (Наталі Козловською).

Крім того, Мінекономіки на основі звернень від бізнесу направило запит до Міністерства цифрової трансформації України щодо проблем із реєстрацією декларацій про початок будівельних робіт через онлайн-сервіс державних послуг «Портал Дія». Мінекономіки сподівається на сприяння Мінцифри щодо вирішення цього питання.