На Львівщині почала діяти заборона на вилов риби

На Львівщині розпочалася осінньо-зимова заборона на вилов водних біоресурсів
З 1 листопада 2022 року на водоймах Львівщини розпочалася осінньо-зимова заборона на вилов водних біоресурсів у зимувальних ямах.
З метою забезпечення охорони та створення сприятливих умов для зимівлі водних біоресурсів територіальним управлінням Держрибагентства у Львівській області видано наказ від 21.10.2022 № 50 «Про здійснення контролю за забороною вилову водних біоресурсів на зимувальних ямах», яким визначено перелік та межі зимувальних ям, де вилов риби заборонено.
«На Львівщині виробнича діяльність з вирощування рибних біоресурсів ведеться в основному на ставах та водосховищах, які займають близько 34% водного дзеркала внутрішніх водойм області. З настанням холодів та із зміною температури у водоймах у риб різко знижується активність, вона збирається в зграї та йде на зимівлю до зимувальних ям»,- зазначила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Tetiana Hetman
Однак, риболовля у зимовий період (від льодоставу до скресання криги) дозволяється за межами зимувальних ям. За недотримання зазначених норм передбачено покарання від адміністративних штрафів до кримінальної відповідальності, а також відшкодування нанесених рибному господарству збитків.
Закликаємо рибалок бути відповідальними та дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства.
У разі порушень правил рибальства громадяни можуть повідомити на «гарячу лінію» Львівського рибоохоронного патруля за телефонами: (032) 270-41-88 та (066) 098-84-47.
Інфоіндустрія
Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry