На одному полі одночасно працювало найбільше комбайнів за всю історію людства

На акції зі збору коштів від організації Harvest for Kids було встановлено новий світовий рекорд — на одному полі одночасно працювало найбільше комбайнів за всю історію людства. Про це повідомляє profi.co.uk.Ця подія була організована Children’s Camps International (CCI). На ній було поставлено новий рекорд: 303 комбайни і побито попередній (244 комбайни), який було встановлено в 2012 році в рамках акції зі збору коштів від організації Harvest for Kids у Саскачевані, Канада.

В цьому році спробу рекорду було здійснено на полі площею 121 га, де всі 303 комбайни одночасно збирали врожай озимої пшениці протягом п’яти хвилин. Всі комбайни були оснащені жатками-підбирачами для збирання валків, завдяки цьому їх можна було розмістити максимально близько до землі. Комбайни звозилися з усього півдня Канади. Сама подія зібрала армію з 1000 волонтерів, спонсорів та операторів.

Організація Harvest for Kids була створена для підвищення уваги суспільства до ССІ у аграрній сфері, і для збирання коштів для відправлення дітей з країн, що розвиваються, в табори. Очікується, що в цьому році буде зібрано близько $ 5 млн.

Перший рекорд був встановлений у 2006 році з 105 комбайнами. Їхня кількість виросла до 200 у 2010-му та до 244 у 2012-му.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry