Нарешті діалог: очільники ОПЗ і «Укрхімтрансаміаку» зустрілись вперше за 10 років

9 липня, очільник державного підприємства «Укрхімтрансаміак» Вадим Трунов та в.о. Голови Правління-директора АТ «Одеський припортовий завод» Микола Синиця провели  робочу зустріч. Захід відбувся на базі «Укрхімтрансаміаку» у м. Київі - вперше за останні десять років. Зустріч була присвячена обговоренню стратегічно важливих питань взаємодії підприємств, що має надзвичайне значення для хімічної галузі й України в цілому. 

 

Під час зустрічі керівники обговорили стан справ на підприємствах. Зокрема, йшлося про технічні й економічні питання  – виконання річних планів щодо обсягів транспортування, приймання, захолодження, збереження та відвантаження на судна транзитного аміаку, стратегії збереження обсягів міжнародного транзиту,  унеможливлення обсягів його зниження. Водночас учасники дискутували щодо необхідності збереження балансу транзиту й перевалки аміаку, зупинялися також на темах збалансування тарифоутворення й модернізації технологічного обладнання, необхідності створення кадрового резерву працівників технічних напрямків.

 

Окрему увагу було приділено обміну практичним досвідом. Так, керівник ОПЗ Микола Синиця проінформував присутніх, що завдяки впровадженню нової централізованої системи закупівель та зміні правил акредитації учасників Одеському припортовому заводу уже вдалося заощадити 23 млн грн за півтора місяці та значно розширити коло учасників торгів.

 

У свою чергу Вадим Трунов зауважив, що на ДП  «Укрхімтрансаміак» теж наразі готуються до оптимізації процедури тендерних закупівель, що відкриє ринок для більшої кількості учасників.

 

Інфоіндустрія за матеріалами прес-служби «Укрхімтрансаміак»