Науково-виробничий семінар присвячений збиранню пізніх ярих культур та посіву озимини

На базі ДП ДГ «Красноградське» 30 серпня відбувся науково-виробничий семінар присвячений збиранню пізніх ярих культур та посіву озимини.

У пленарній частині заходу виступили: Игорь Олегович Кобос директор господарства та Анатолій Геннадійович Берднік начальник управління агропромислового розвитку Красноградської райдержадміністрації.

З оперативною інформацією щодо стану підготовки до сівби озими та з особливостями технологічного забезпечення виступив Микола Миколайович Солодушко, а відносно збирання та технологій вирощування пізніх ярих культур, зокрема кукурудзи, надано матеріали Миколою Івановичем Дудкою. Також із доповіддю виступив Сергій Константинович Грузінов, який розкрив тему технологічного забезпечення виробництва озимих і ранніх ярих зернових в умовах Красноградського району, представив дані демонстраційного полігону по цим культурам. З інформацією щодо доцільності в сівозмінах зернобобових культур виступив Олексій Олександрович Кулінич, який надав характеристику різним їх видам та представив селекційні досягнення за цим напрямком.У практичній частині семінару проведено демонстрацію гібридів кукурудзи селекції ДУ ІЗК НААН заступником директора Владиславом Юрійовичем Черчелем та представлені селекційні досягнення «Компанії «Маїс» директором з розвитку інноваційних технологій Юрієм Михайловичем Пащенко.

 

Семінар проведено в атмосфері дискусії виробників з науковцями, висловлено уподобання до насіння вітчизняної селекції та заінтерісованість щодо наданої інформації з технологій вирощування зернових культур. У підведені підсумків заходу учасники подякували науковцям за змістовні доповіді та висловили сподівання на подальшу співпрацю в агротехнологічному супроводі і необхідність продовження зустрічей з метою корегування технологій вирощування культур в найбільш критичні фази розвитку.

Інфоіндустрія

по матеріалам facebook.com

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry