“Нібулон” спутстив на воду “Миколаївця”

17 вересня, одразу після святкування Дня міста Миколаєва, на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН», як і було обіцяно, відбувся спуск другого в цьому місяці судна – унікального самохідного надпотужного днопоглиблювального судна проекту СДС-15 з символічною назвою «МИКОЛАЇВЕЦЬ».Перед спуском потужного земснаряда генеральний директор компанії «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський ознайомив гостей із потужностями заводу, що наразі проходить глибоку реконструкцію, а саме:  із працюючими вже складом металу з ділянкою очистки та ґрунтовки металу і цехом металообробки з найсучаснішим обладнанням від провідних виробників світу (Швеції, Нідерландів, Німеччини) та збірно-секційним цехом та складом суднового обладнання, відкриття яких відбудеться найближчим часом.

За словами директора суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» Дмитра Горбенка, спущене цього дня судно, дійсно, унікальне, аналогів йому немає:

– В принципі, йому і аналогів немає …. Це самохідне судно, яке може працювати на глибинах до 15 метрів – ковшем, фрезою та гідромолотом. Тобто воно універсальне. Для нього спеціально будуються в Херсоні дві вантажовідвізні самохідні шаланди. Тобто це буде потужний комплекс із днопоглиблення, якого сьогодні немає в Україні. Це дуже актуально для нашої країни. Була дуже складна підготовча частина, тому що і для проектантів, і для нас, це було в перший раз. І як виявилося, і для постачальників наших західних теж: ми не очікували, що у них стільки складнощів виникне при виготовленні цього досить унікального обладнання, яким оснащено судно…

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry