“НІБУЛОН” встановив 10-річний рекорд експорту агропродукції  

Компанія ТОВ СП «НІБУЛОН» за підсумками 2019 року відвантажила на експорт 5,3 млн т сільськогосподарської продукції. Такий обсяг поставок перевищує десятирічний рекорд, на 8% збільшивши річний обсяг експорту. У 2019/20 МР компанія має намір відвантажити на зовнішні ринки 6 млн т агропродукції.

«Досягти цих результатів ми прагнемо за рахунок нарощування обсягів відвантаженої продукції за напрямками Близького Сходу і Південно-Східної Азії. У 2019/20 МР ми продовжуємо працювати над розвитком ринків Китаю, Південної Кореї, Саудівської Аравії, Індонезії і Бангладеш, адже в цих країнах зосереджено значний попит, і вони мають великий потенціал для нарощування співпраці з провідними українськими компаніями. Також серед перспективних ринків – Ефіопія, Кенія, Індія », – повідомив головний менеджер в торгівлі зерновими культурами« НІБУЛОН »Дмитра Фурда.

Він також зазначив можливі складнощі в поточному році.

«Роблячи прогнози на поточний сезон, слід зауважити, що зростання курсу гривні і складна зовнішньоекономічна ситуація, пов’язана безпосередньо з торговими протиріччями між США, Китаєм і ЄС, ускладнюють процеси експансії українських товарів на світових ринках і суттєво обмежують попит. Адже в основному покупці утримуються від покупки значних обсягів продукції в періоди невизначеності і зволікають з прийняттям рішень по віддалених періодів, працюючи тільки в поточному місяці », – пояснив Дмитро Фурда.

Крім цього, він вказав на незворотні наслідки африканської чуми свиней в Китаї, Філіппінах, В’єтнамі та Південній Кореї за останні півтора року. З серпня 2018 АЧС відкоригували характер і динаміку попиту на кормове зерно в регіоні.

«З упевненістю можна говорити, що тенденції торгової кампанії 2019/20 МР будуть залежати від характеру розвитку політичних питань між згаданими країнами, глобальних макроекономічних факторів, а також інших загроз геополітичного характеру, зокрема в Перській затоці», – додав Дмитро Фурда.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry