“НІБУЛОН” збудував та ввів в експлуатацію третій паливозаправний пункт для власного користування

Компанія «НІБУЛОН» завершила будівництво вже третього – найбільшого паливозаправного пункту в м. Хмільник Вінницької області.Сьогодні заправна станція компанії в Хмільнику Вінницької області повністю готова до експлуатації. Новозбудований об’єкт оснащено 5 резервуарами по 75 куб. м кожен із загальним об’ємом одночасного зберігання 375 куб. м. пального, зливною залізничною естакадою з можливістю одночасного зливу двох залізничних цистерн, паливозаправною колонкою для автотранспорту та острівцем наливу в автоцистерни. Можливість одночасного прийому пального станції становить 60 т, а максимальна річна спроможність – 50 вагонів-цистерн.

На паливозаправному пункті виконано належний благоустрій та успішно проведено пусконалагоджувальні роботи, тож тепер він повністю готовий забезпечити потреби в пальному на період посівних та збиральних робіт виробничих підрозділів «НІБУЛОНа», що розташовані у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях України.

Заправний комплекс у Хмільнику став третім та найбільшим серед аналогічних об’єктів компанії на території філій «Кременчуцька» (Полтавська обл.) – 225 куб. м, та «Сватівська» (Луганська обл.) – 300 куб. м. Таким чином, загальна ємність резервуарного парку компанії на сьогодні становить 900 куб. м.

Будівництво цих інфраструктурних об’єктів – результат прийнятого керівництвом «НІБУЛОНа» рішення щодо забезпечення бункерування флоту компанії та заправки автотранспорту для потреб філій, що задіяні у вирощуванні сільськогосподарських культур. Тому зберігання дизельного пального на власних паливозаправних комплексах стало невід’ємною складовою оптимізації логістичної системи компанії. Введення їх в експлуатацію також сприяє як підвищенню закупівельних цін на зерно через здешевлення перевезень зернових вантажів, так і мінімізації впливу на довкілля за рахунок впровадження на об’єктах сучасних технологій.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry