“НІБУЛОН” зекономив за рахунок використання альтернативного палива 1,6 млн грн

Компанія «НІБУЛОН» завдяки переробці зернових відходів заощадила 1,6 млн грн за 3 роки. Компанія використала альтернативне тверде паливо для обігріву адміністративно-побутових і виробничих приміщень своїх підприємств.За вказаний період «НІБУЛОН» переробив понад 353 т зернових відходів, з яких отримано близько 307,4 т готових брикетів і 5,6 т рослинного технічного масла. Такий механізм не тільки робить підприємства менш залежним від традиційних видів палива та мінімізує витрати, але також дає позитивний екологічний ефект.

«Адже однією зі складових цих відходів є насіння бур’янів, в тому числі амброзії, і переробка їх в паливні брикети вирішує також проблему утилізації насіння карантинних бур’янів. Відповідно знижується забрудненість полів і зменшується завантаженість місцевих звалищ, де раніше здійснювалося поховання цих відходів», – зазначила начальник відділу охорони навколишнього середовища компанії Алла Ізместьева.

«НІБУЛОН» в якості палива ще використовує відпрацьовані масла – гідравлічні, трансмісійні, редукторні, моторні картерів, компресорні. А також нафтові залишки, утворені від зачистки резервуарів для зберігання палива (пічного, дизельного), що виникають в результаті виробничої діяльності. У такі енергозберігаючі проекти компанія інвестувала понад 4,5 млн грн.
За інформацією прес-служби «НІБУЛОН»

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry