Обприскувачі Miller продаватимуться під брендом New Holland

CNH купив американського виробника обприскувачів

На початку вересня CNH (Case/New Holland) завершив угоду купівлі американського виробника техніки для внесення засобів захисту рослин і добрив Miller-St. Nazianz, Inc (ТМ Miller). З новим активом компанія розраховує розширити перелік технічних рішень, лінійку машин, зміцнивши тим самим позиції на ключових ринках.

Відповідно до угоди CNH, через свою дочірню компанію CNH America, LLC, повністю придбав Miller-St. Nazianz, Inc. Новий актив увійде до складу підрозділу New Holland Agriculture.

«New Holland отримає широкий перевірений часом продуктовий портфель Miller для подальшого поширення в світі. Це розширить продажі на ключових ринках: США, Канади, Австралії, Південної Африки, Східної Європи та за їх межами», — розповів бренд-президент New Holland Agriculture Карло Ламбро.

Miller була заснована в 1899 році в штаті Вісконсін, з часом ставши провідним в США виробником обприскувачів. На сьогодні компаныя пропонує низку інноваційних рішень, у тому числі самохідні машини з переднім розміщенням штанги, системи точного землеробства та  машини для «пакування» зерна (докладніше про продукцію — тут). Штат компанії нараховує 260 працівників. Окрім США, техніка представлена на інших ринках, у тому числі й в Україні.

 

 

«Miller пропонує інновації і ми раді партнерству. Їх продукція стане бажаним доповненням до наших пропозицій техніки для рослинництва. Ми маємо намір і далі впроваджувати інновації та розвивати цю важливу продуктову лінійку в найближчі роки», — зазначив віце-президент New Holland North America Абе Хьюз.