Очільник ОПЗ попросив зменшити йому зарплату в 10 разів

У понеділок, 10 лютого, на Одеському припортовому заводі був офіційно представлений новий в.о. Голови Правління підприємства Микола Синиця, призначений на посаду наприкінці січня 2020 р. Вже наступного дня очільник підприємства звернувся до Наглядової ради і Фонду держмайна з пропозицією про зменшення йому заробітної плати. 

 

Згідно з п. 5.1 Контракту з виконуючим обов’язки голови правління-директора ПАТ «ОПЗ» від 05.02.2020 р. №769, за виконання обов’язків щодо управління Миколі Синиці встановлено заробітну плату у вигляді посадового окладу в розмірі 60 мінімальних посадових окладів працівників основної професії підприємства.

 

У листі, направленому голові ФДМУ Дмитру Сенниченко та заступнику голови ФДМУ, голові Наглядової ради ОПЗ Сергію Ігнатовському, Микола Синиця просить зменшити встановлену заробітну плату з урахуванням фінансового становища ОПЗ.

 

«Вважаю, що фінансовий стан підприємства не дозволяє на поточний час виплачувати мені заробітну плату, установлену Контрактом», — зазначає в.о Голови Правління ОПЗ Микола Синиця. Перебачається, що за виконання обов’язків щодо управління (керування) встановлено заробітну плату у вигляді посадового окладу в розмірі 60 мінімальних посадових окладів працівника основної професії Роботодавця. «У зв’язку з цим, прошу змінити пункт 5.1 зазначеного Контракту та встановити мені заробітну плату у вигляді посадового окладу на рівні заробітної плати попереднього керівника АТ «ОПЗ» — 6 мінімальних посадових окладів». Надбавку за інтенсивність та особливий характер праці Микола Синиця просить встановити у розмірі 50% від посадового окладу.

 

На зустрічі із трудовим колективом 10 лютого новий керівник заводу наголошував: «Перша і головна моя задача – це люди. Тому в пріоритеті підвищення соціальних стандартів і заробітної плати працівників. Ваша праця повинна бути адекватно оцінена. Ви повинні працювати в сучасних умовах. Найголовніша тема – безпека праці. Вона має бути на найвищому рівні. Я буду тримати це питання на жорсткому контролі».

 

Також він відмітив, що своє головне завдання бачить в збереженні позитивної динаміки роботи підприємства, яка повинна набирати обертів. Завод має вийти на хорошому рівні в процес приватизації.

 

 

Інфоіндустрія за матеріалами opz.odessa.net