Основні події в сфері захисту та живлення рослин, насінництва

Викладено основні та найактуальніші події на світовому та вітчизняному ринках добрив, насіння та засобів захисту рослин за період з 18.11.19 по 22.11.19.

Новини ринку добрив

 

В Україні створено найбільший консорціум з виробництва рідких комплексних добрив

Консорціум створений на базі двох підприємств: ТОВ «АК ГРОСДОРФ» та ТОВ «Центральний інститут інноваційних агро технологій» (ЦІІАТ). Консорціум буде працювати від імені ГРОСДОРФ (Grossdorf). Таким чином компанія виводить на ринок обіцяний продукт – рідкі комплексні добрива (РКД). Підготовка на потужностях ГРОСДОРФ до запуску виробництва РКД тривала майже рік.

Асортимент рідких комплексних добрив буде наступним: РКД 8:24:0, РКД 0:18:18, РКД 5:20:5, інші формули (на замовлення).

Відвантаження буде проводитись с баз: Сарата, Одеська обл. (можливість одночасного зберігання 5000 тонн), Олександрія, Кіровоградська обл. (500 тонн), Хацьки, Черкаська обл. (10 000 тонн), Суми (3000 тонн), Харків (500 тонн).

 

OCP построит аммиачный завод в Нигерии

Марокканский производитель фосфорных удобрений OCP Group планирует начать производство аммиака в Нигерии. Инвестиции составят 1,3 млрд долл. США. Производство будет запущено в конце 2023 года. Предприятие с годовой мощностью в 750 тыс. тонн аммиака и 1 млн тонн удобрений будет экспортировать аммиак на завод Марокко в Йорф-Ласфар, а Марокко будет поставлять фосфорную кислоту для производства удобрений.

 

«Чусовские минеральные удобрения» в I квартале 2020 г выйдут на полную мощность

ООО “Чусовские минеральные удобрения” в первом квартале 2020 года планирует выйти на полную мощность выпуска продукции до 48 тыс. тонн в год. ЧМУ выпускает гранулированные минеральные удобрения: сульфат аммония и калий хлористый. Предприятие уже достигло объемов выпускаемой продукции на уровне более 150 тонн в сутки.

 

В Пакистане расконсервируют завод азотных удобрений

Компания Pakarab Fertilizer Limited нашла решение проблемы поставки сырья к своему азотному производству в г. Мултан, Пакистан. Управление нефти и газа выдало лицензию компании на строительство газопровода для обеспечения предприятия природным газом с месторождения Мари. Лицензия выдана на 7 лет, начиная с октября 2019 г. Завод простаивал с сентября 2017 года. Планируется, что Pakarab Fertilizer по завершению проекта сможет выпускать около 500 тыс. тонн карбамида в год.

Стоимость проекта оценивается в 4 млрд рупий (ок. 56 млн долл. США). Pakarab Fertilizer Limited сможет обеспечить работой 2500 человек.

 

 

 

Новини ринку засобів захисту рослин

У перших трьох кварталах 2019 року технічне виробництво хімічних пестицидів у Китаї, за даними AgroNews, становило 1,511 млн тонн, що на 20% менше, порівняно з аналогічним періодом минулого року

Виробництво пестицидів у Китаї почало скорочуватися з 2017 року. Поточна тенденція виробництва цього року, ймовірно, означає, що виробництво пестицидів знижуватиметься протягом трьох років поспіль.

Скорочення виробництва пестицидів у Китаї також позначається і на українському ринку ЗЗР.

За даними Інфоіндустрії, більше 30% імпортованих в Україну засобів захисту рослин виготовляють у Китаї.

На кордоні з Румунією, прикордонники Чернівецького загону виявили агрохімікатів на понад 800 тисяч гривень.

Під час проходження контролю прикордонники ініціювали проведення спільного з працівниками митниці поглибленого огляду мікроавтобуса.
Як результат, прикордонники виявили приховані від прикордонно-митного контролю речовини для обробки рослин, а саме 32 пластмасові каністри концентрату суспензії «Круйзер» ємністю 5л та 204 банки концентрату «Гаучо».

За приховування рідин, водія було позбавлено товару, сума оцінки якого склала близько 827 тисяч гривень.»  — розповідають наші прикордонники.

Зернові і поле: що після чого садити?

Одна з відповідей на питання: чому культури дають поганий врожай, криється у невідповідній якості ґрунту. Беззмінне вирощування одного виду зернових культур на одному полі протягом 3 років підвищує рівень інфікованості землі, розвиток патогенів та їхню резистентність. Тому аграрії чергують культури, які вирощують на одній ділянці поля. Сівозміна дозволяє знизити чисельність збудників ґрунтових інфекцій. Це в важливо, адже  ґрунт є основою сільського господарства, яка забезпечує рослини поживними речовинами та сприяє отриманню ними води. Тривале вирощування монокультури виснажує землю і в перспективі зменшує врожайність.

 

Новини ринку насіння

Минсельхоз РФ считает целесообразным сократить площади сахарной свеклы в 2020 году

Сокращение площадей сахарной свеклы в 2020 году составит 15% от общих объемов производства. Наибольшее снижение ожидается в Воронежской и Тамбовской областях, а также в республике Башкортостан.

ТОП-20 производителей семян в 2018 г

Возглавили список компании Bayer и Corteva. На эти корпорации приходится почти 60% от общего объема продаж всех компаний в списке, с очевидным превосходством в области генетически модифицированных культур и биотехнологий. Bayer также является крупнейшей в мире овощной семенной компанией. Syngenta, BASF, Limagrain и KWS образуют вторую группу, где общий объем продаж составляет 26% от общих продаж ТОП-20.

На оставшиеся в списке 14 компаний приходится только 14% продаж, но большинство из них развили специальный семенной бизнес. Например, DLF и Barenbrug занимаются семенами газонов и трав, Sakata Seed и Rijk Zwaan — семенами цветов, Takii Seed и Long Ping High-Tech — семенами риса.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry