Буковинець намагався нелегально перевести продукцію “Bayer” та “Syngenta”

На кордоні з Румунією, прикордонники Чернівецького загону виявили агрохімікатів на понад 800 тисяч гривень.

 

“Хімічний концентрат для захисту рослин від шкідливих комах, прикордонники виявили, вчора (18 листопада) вночі, в автомобілі «Mercedes», що слідував на виїзд з України через пункт пропуску «Порубне». Полегшити роботу прикордонникам допомогли співробітники СБУ, які надали завчасну інформацію.

 

 

Під час проходження контролю прикордонники ініціювали проведення спільного з працівниками митниці поглибленого огляду мікроавтобуса.
Як результат, прикордонники виявили приховані від прикордонно-митного контролю речовини для обробки рослин, а саме 32 пластмасові каністри концентрату суспензії «Круйзер» ємністю 5л та 204 банки концентрату «Гаучо».

 

За приховування рідин, водія було позбавлено товару, сума оцінки якого склала близько 827 тисяч гривень.”  – розповідають наші прикордонники

 

Інфоіндустрія зазначає, що вищевказані препарати – це інсектицидні протруйники на основі неонікотиноїдів, Зазвичай їх використовують щоб зберегти насіння від грунтових шкідників. Гаучо® – це інсектицидний протруйник для захисту насіння фірми “Bayer”, а “Круїзер” – фірми “Syngenta”.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry