Основні події в сфері захисту та живлення рослин, насінництва

Викладено основні та найактуальніші події на світовому та вітчизняному ринках добрив, насіння та засобів захисту рослин за період з 6.01.20 по 10.01.20

Новини на ринку добрив

Новый проект аммиака в США Gulf Coast Ammonia получил финансирование

Предполагается, что предприятие сможет производить около 1,3 млн тонн аммиака одним агрегатом.

 

В Египте начинается строительство производства фосфорной кислоты мощностью полмиллиона тонн

Китайская государственная строительно-инжиниринговая корпорация (China State Construction Engineering Corporation (CSCEC) совместно с Wengfu Group подписали с египетской компанией Phosphate Misr Company на создание кислотного производства.

Предприятие будет выпускать 500 тыс. тонн фосфорной кислоты и 1 600 тыс. тонн серной кислоты в год.

 

Крупнейший производитель калия в Китае близок к банкротству

Китайская государственная компания Qinghai Salt Lake Potash Co, крупнейший производитель калийных удобрений в стране, не смогла продать свои активы в ходе пятого раунда аукционов в среду с целью привлечения средств и недопущения исключения из списка акций Шэньчжэньской фондовой биржи.

 

ОСР снизил цену на фосфорную кислоту для поставок в Индию на 35 долл. США

Мировой лидер поставок фосфорных удобрений марокканская компания ОСР объявила о заключении контракта на 1 квартал 2020 г. на фосфорную кислоту для Индию со своим совместным предприятием.

Контрагент получил цену на первый квартал 590 долл. США/т, CFR, с отсрочкой платежа 30 дней.

Цена отражает падения на 35 долларов по сравнению с ценой четвертого квартала — 625 долл. США/т, CFR. Это уже пятое снижение цены продукта.

 

Новини на ринку ЗЗР

Під час планування сільськогосподарського підприємства одразу потрібно передбачити спеціальне місце для зберігання добрив та ЗЗР

Зберігання ЗЗР в Україні регулюється наступними документами:

— Закон України про пестициди та агрохімікати

— ДCанПіН 8.8.1.2.001-98 Транспортування, зберігання та  застосування пестицидів у народному господарстві»
— ДБН В.2.2-7-98. Будинки і споруди. Будівлі і споруди для зберігання мінеральних добрив та засобів захисту рослин.

ADAMA залишається самостійною компанією у щойно сформованій Групі компаній Сингента – лідера агропромислової індустрії

ChemChina і Sinochem об’єднують свій сільськогосподарський бізнес у нову холдингову компанію — Syngenta Group Co. ADAMA, Syngenta та Sinochem, що входять до складу новоствореної групи, за останній рік досягли значних успіхів у співпраці, приносячи значні прибутки за рахунок перехресних продажів та вигоду від закупівель та операційних заощаджень . Формування групи сприятиме вирівнюванню між компаніями та використовуватиметься для визначених можливостей створення та синергії.

За даними Іранської організації захисту рослин, щорічне споживання пестицидів в Ірані складає в середньому 25 000-30 000 тонн

Протягом перших восьми місяців поточного іранського року (21 березня-21 листопада), Іран виробив 24,5 тисяч тонн пестицидів, зафіксувавши зростання на 31% порівняно з відповідним періодом минулого року.  Протягом аналогічного періоду минулого року країна виробила 18,7 тисяч тонн.

 

 

Новини на ринку насіння

 

Урожайність органічного льону за сприятливих умов може становити 2 т/га

Експортні ціни на льон, особливо на органічний, дуже привабливі для вітчизняних агровиробників. Краща врожайність залежить від дотримання технологій та сприятливих умов.

Урожайність органічного льону в середньому варіюється на показниках 1-1,5 т/га.

Інфоіндустрія