Польська Grupa Azoty вже робить перші звільнення

Перед травневими вихідними Grupa Azoty звільнила одинадцять свої представників – консультантів, які првцювали з фермерами в регінах Польщі. Ця новина сьогодні дійшла до представників на місцях, які будуть повідомлені про припинення співпраці з наступного місяця.

Травень стане останнім місяцем роботи для польових представників «Групи Азоти». Команда складається з одинадцяти людей, які співпрацювали з фермерами з великими фермами, часто консультуючи їх безпосередньо та підтримуючи розподіл товарів Групи.

Журналісти видання Farmer знайшли підтвердження цієї інформації у двох представників, вони прямо кажуть, документи вже підписані.

– Поки що всю польову структуру звільнили, ми, звичайно, ведемо свій бізнес, але співпраця з нами закінчилася. Ще місяць працюватимемо, — зізнається один із них.

– З нами найпростіше припинити співпрацю, інші працівники об’єднані в профспілки, тому звільнити їх, звичайно, складніше, – додає він.

Обидва представники були здивовані цією ситуацією та переживають за своїх клієнтів – фермерів.

Для польових консультантів це великий сюрприз. Самі консультанти стверджують, що це буде великий шок на ринку, особливо для  клієнтів Grupa Azoty.

Раніше Інфоіндустрія вже повідомляла у своєму телеграм каналі про великі фінансові збитки Grupa Azoty. Grupa Azoty є одним з найбільших постачальників імпортних азотних добрив в Україну. Це аміачна селітра, КАС, карбамід та сульфат амонію.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry