Польські сири на наші новорічні столи

Такими є невтішні прогнози, що випливають з нинішньої політики ціноформування на ринку сиру в Україні.

Українські сировари скоро зіштовхнуться із зростанням конкуренції з польськими сирами на власному вітчизняному ринку.  – ІНФАГРО.

З початку осені провідні українські виробники сиру вже двічі збільшували прайси на свою продукцію, виходячи з подорожчання сирого молока на 20%. Правда,  ціни на сир за цей період були збільшені поки що тільки на 10%. Але, скоріше за все, сировари продовжать тиснути на торговельні мережі, добиваючися збільшення цін.

Порівнюючи ціни на продукцію вітчизняних сироварів і на польські сири, очевидно, що польський товар помітно дешевше, навіть з доставкою в Україну.  Неважко здогадатися, який сир закуповуватимуть мережі…

Про збільшення інтересу до імпортного сиру свідчить і торговельна статистика. У жовтні закупки сирів  – твердих, напівтвердих, білих – збільшилися одразу на 10% у порівнянні з вереснем і більш ніж на третину – в порівнянні з аналогічним місяцем минулого року. В листопаді імпорт сиру зросте ще більш суттєво, адже і мережі, і дистриб’ютори готуються до передноворічного пожвавлення торгівлі.

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry