40 000 посівних одиниць від Соrteva заради майбутніх поколінь

Постраждалі від війни фермери отримали насіння соняшника та кукурудзи від Фонда Говарда Г. Баффета за сприяння Соrteva Agriscience.

Допомагаючи постраждалим від російської агресії фермерам України та сприяючи зміцненню продовольчої безпеки в Україні та світі, Фонд Говарда Г. Баффета у партнерстві з міжнародною сільськогосподарською компанією Corteva Agriscience передав близько 40 000 посівних одиниць насіння кукурудзи та соняшнику бренду Pioneer® малим українським сільгоспвиробникам з 12 областей: Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської.

Близько 850 фермерських господарств отримали насіння, яке дозволить додатково засіяти майже 65 тисяч га кукурудзою та соняшником під час весняної посівної кампанії-2024 року, що позитивно вплине на рівень життя місцевого населення та підтримає сільське господарство в регіонах.

Допомога від Фонда Говарда Г. Баффета та Corteva була радо зустрінута фермерами.

«Вперше за мою історію роботи в агро ми отримуємо таку велику і безцінну допомогу. Ми добре знаємо насіння Pioneer® і задоволені його якістю. І фахівці Corteva завжди нам допомагають обрати найкраще або відкоригувати певні моменти у вирощуванні. Дякуємо за таку програму і допомогу. 10 балів із 10 можливих за нашу співпрацю», говорить Сергій Козиний, виконавчий директор ТОВ «Прилуцький Хлібодар».

«Я не можу підібрати слів подяки від нас, невеликих господарств, які виживають в такий складний час. Ми сіємо тільки найкраще, хочемо щоб наша праця не була марна. Вже більше 20 років обираємо для себе гібриди Pioneer®. І цього року донька дізналася про програму, ми поговорили з нашим торговим агентом і одні з перших подали заявку на участь в програмі. Для нас це безцінна допомога і підтримка», переконана Світлана Малахова, голова миколаївського ФГ «Малахова С.Д.».

«Corteva постійно працює пліч-о-пліч з фермерами і добре знає про проблеми, з якими вони зустрічаються під час повномасштабної війни та які виклики змушені долати. Ми робимо все залежне від нас, щоб допомогти їм ефективно впоратися з цим, покращити фінансову стабільність їх господарств та забезпечити продовольчу безпеку країни, — переконаний керівник бізнесу Corteva Agriscience в Україні Олександр Дмитрієв. — Тому ми маємо за честь участь в ініціативі Фонда Говарда Г. Баффета та раді долучитися до такого проєкту відновлення та збереження економіки України заради майбутніх поколінь».

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Підпишись на Infoindustry