Потужний гравець на ринку інвестицій створить нове виробництво

Sichuan Hebang Biotechnology Co. отримала дозвіл на випуск облігацій, загальною сумою на 4.6 млрд юань. Зібрані кошти будуть направлені на проект PMIDA, потужністю 500 тис. тонн.

Меморандум про розміщення корпоративних облігацій був розміщений 13 червня. Збір коштів буде реалізовано компанією Guang’an Bimeida Biotech. Нове виробництво буде експлуатувати фосфатні копальні Mabian Yanfeng та Hanyuan Liujiashan. Їх загальна потужність – майже 91 млн тонн фосфатної руди. Отримана руда буде використовуватись для виробництва не добрив, а гліфосату.

Гліфосат став найважливішим пестицидом для Китаю, як по обсягам виробництва, так і по обсягам експорту.

Інвестиційна привабливість проекту не сказати, що нерушима. Та ж Xingfa Science and Technology завершує свій проект на 70 тис. тонн гліфосату в рік. Різкий бум виробництва може помітно обвалити ціну готового продукту. Середньозважене річне споживання гліфосату оцінюється у 710 тис. тонн, тоді як виробничі потужності вже досягли 1180 тис.тонн, 810 тис. тонн – лише в Китаї. Ще 370 тис. тонн виробляється в інших країнах. Новий проект Hebang, розрахований на 500 тис. тонн фосфатної руди, може забезпечувати виробництво сировини для подальшого отримання до 320 тис. гліфосату.

Повідомляє AgroPages

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry