Позов проти Syngenta та Chevron “постраждалих” від параквату під ризиком програшу

Позов сільськогосподарських робітників через можливий вплив параквату на розвиток хвороби Паркінсона залишився без ключового свідка.

Суддя, що відхилив перші чотири справи проти параквату, відхилив також ключового експерта по цій справі – професора Корнельського університету Мартіна Уеллса. Окружний суддя США Ненсі Розенстенгель встановила, що відсутність свідчень робить продовження суду неможливим.

Загалом зібрано понад 5000 подібних справ, тому тепер позивачі можуть обрати нові справи та представити нового експерта.

Відхилений експерт не зміг зібрати достатньо наукових даних, щоб його точка зору була “прийнята або незалежно підтверджена в жодному рецензованому науковому аналізі поза цим судовим процесом».

Chevron стверджує, що сотні досліджень за останні 60 років не знайшли зв’язок між паракватом та розвитком хвороби Паркінсона.

Сьогодні паракват доступний для великих виробників в США, у т.ч. під торгової маркою Gramoxone. Його часто використовують проти бур’янів, що розвинули стійкість до гліфосату.

Повідомляє AgroPages

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry