П’ять уроків міжнародної виставки «China International Import Expo-2018» для України

Перша поїздка на міжнародну виставку «China International Import Expo-2018» хоч і була непростою з точки зору організації, однак принесла чимало вагомих дивідендів, написав на своїй сторінці на Fasebook голова Аграрного союзу України Геннадій Новіков.Перший. Ми отримали неоціненний досвід того, як краще працювати з потенційними китайськими партнерами, представляти свою продукцію на цьому величезному ринку, оформляти власний стенд.

Другий. Ми підписали меморандум з китайською компанією Shaanxi Ouliang Cross Border E-Commerce, яка має кілька тисяч торговельних майданчиків з продажу фермерської продукції. Наші нові партнери допоможуть представникам асоціації у просуванні продукції на китайському ринку.

Третій. Нам вдалося провести дуже важливі переговори про постачання українським фермерам китайських мінеральних добрив, нестача яких в Україні може призвести до незворотних негативних наслідків: зниження урожайності та якості нашої продукції.

Четвертий. Ми на власні очі побачили як працюють супермаркети в Китаї і що їм потрібно. Найголовніше: чітко зрозуміли, що працювати з Китаєм можна виключно в рамках кооперативних об’єднань зі значними обсягами продукції, маючи потужну торгову марку. Окремим підприємствам зацікавити величезний китайський ринок не по силам.

П’ятий. Мали можливість відвідати біржу, яка забезпечує фруктами, овочами та м’ясом весь Шанхай, а також місцеві індустріальні парки. Це ті ідеї, які намагалися реалізувати й у нас, однак китайцям вдалося вдихнути в них реальний зміст. Україні слід переймати досвід країн, де такі ініціативи реально працюють.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry