Рекордний урожай безглютенового вівса зібрали в Agricom Group

Анатолій Шкрібляк: Agricom Group зібрала рекордний урожай безглютенового вівса.

Цьогоріч у Чернігівському кластері агрохолдингу вперше було зібрано рекордний урожай безглютенового вівса. Про це повідомив акціонер Agricom Group Анатолій Шкрібляк. Це дасть змогу покрити не лише потреби заводу «Добродія», який виготовляє безглютенову вівсянку, але й задовольнити потреби ринку. Безглютеновий овес сьогодні використовується у виробництві лінійки преміальної продукції WОWСЯНКА.

Як розказали в компанії, виробництво безглютенового вівса в Україні знижувалось із року в рік, при чому якість насіння була досить низькою. Тому в Agricom Group було прийнято рішення відновити вирощування безглютенового вівса. Вже у 2021 році на полях агрохолдингу було зібрано близько 1000 тонн врожаю вівса, який не містить глютену. Таким чином Agricom Group став лідером із вирощування безглютенового вівса в Україні.

Agricom Group – лідер із вирощування безглютенового вівса та виробництва продуктів переробки під торговими марками «Добродія», San Grano, San Granola, WОWСЯНКА, YUMMOJI. Її продукція представлена в найбільших національних торгових мережах в усіх регіонах України, а також експортується до понад 40 країн світу.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry