Семінар з проведення заходів із захисту рослин

Правові аспекти проведення заходів із захисту рослин обговорили у Берегові.

На базі Закарпатського угорського інституту імені Ф.Ракоці в Берегові відбувся семінар для представників агропідприємств та фермерських господарств краю, які займаються вирощуванням сільськогосподарських культур. У заході взяли участь спеціалісти Управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби у Закарпатській області, представники фірм-дистриб’юторів засобів захисту рослин, Закарпатської філії державної установи  «Інституту охорони ґрунтів України».
Про основні правові аспекти проведення заходів із захисту рослин розповів головний спеціаліст відділу прогнозування  фітосанітарної діагностики та аналізу ризиків Управління фітосанітарної безпеки Бейло Паї. У своєму виступі він звернув увагу присутніх на те, що працівники, чия робота пов’язана з транспортуванням, використанням та торгівлею пестицидами, обов’язково повинні проходити періодичний медичний огляд, спеціальне навчання і мають отримати допуск до виконання таких робіт та відповідне посвідчення.

     Водночас наголосив на необхідності неухильного дотримання суб’єктами господарювання карантинних фітосанітарних вимог країн-партнерів у міжнародній торгівлі, в тому числі Європейського Союзу, КНР, Туреччини, країн ЄАЕС щодо експорту рослинницької продукції.

Інфоіндустрія за матеріалами zak-dpss.gov.ua