Сербія планує поставляти в Росію продукти харчування

Можливість збільшення експорту сільськогосподарських і харчових продуктів до Росії – це “унікальний шанс, який Сербія повинна використовувати, якщо зможе дотримуватися високих російських стандартів і правил.Про це заявила сербський міністр сільського господарства та захисту навколишнього середовища Сніжана Богосавлевіч-Бошкович, пише “ИТАР-ТАСС“.

“Російська сторона зацікавлена ​​в усіх наших сільськогосподарських і харчових продуктах, особливо в м’ясі, молоці, фруктах і овочах. А сиру можемо експортувати стільки, скільки зможемо виробляти”, – заявила міністр журналістам.

При цьому вона запевнила, що очікуваний експорт не призведе до збільшення цін на внутрішньому ринку.

Міністр заявила, що Сербія “зробить все можливе, щоб стимулювати виробництво і на малих підприємствах, що є великим шансом, який бачать багато громадян і політики”.

Богосавлевіч-Бошкович також нагадала, що сербське законодавство забороняє транспортування, виробництво і використання ГМО продуктів.

Нагадаємо, 6 серпня президент Росії Володимир Путін підписав указ “Про застосування окремих спеціальних економічних заходів в цілях забезпечення безпеки Російської Федерації”.

Інфоіндустрія за матеріалами epravda.com.ua

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry