Середня урожайність зернових в KSG Agro становить 38 ц/га

Сільгосппідприємства, що входять в агрохолдинг KSG Agro, продовжують роботи в рамках річної збиральної кампанії. Завершується збирання озимої пшениці, ячменю та ріпаку, повідомляє прес-служба агрохолдингу. Погодні умови дозволили досягти високих темпів збирання за всіма видами культур.

Середня врожайність доходить на даний момент до 38 ц/га.

Загальна площа збирання озимих культур складає:

• пшениця — 8,3 тис. га

• ячмінь — 2,3 тис. га

• ріпак — 2,5 тис. га

Високі темпи збирання забезпечуються, завдяки використанню сучасної агротехніки. На полях підприємств холдингу задіяно близько 25 комбайнів провідних виробників сільгосптехніки. Крім того, використовується 67 автомобілів для перевезення зібраного врожаю.

За словами голови Ради директорів агрохолдингу KSG Agro Сергія Касьянова, використання агропідприємствами холдингу сучасних комбайнів дозволяє досягати високих результатів з меншою витратою палива. Це, в свою чергу, призводить до зниження собівартості озимих сільськогосподарських культур.

ДОСЬЄ

KSG Agro — один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської бізнес-асоціації (EBA).

Основною діяльністю компанії є обробка землі та виробництво сільськогосподарських

Інфоіндустрія