«Сховища для фруктів, овочів, ягід» — складова комплексу для рітейлу, АПК, холодильної галузі

Україна виробляє величезний об’єм сільськогосподарської продукції. Втрати плодоовочевої продукції через неправильне зберігання складають 65%. В інших країнах, де використовуються сучасні технології, втрати становлять 35%. Неправильне зберігання впливає на якість та смак овочів і фруктів, знижує їх собівартість.

 «Сховища для фруктів, овочів, ягід» — єдина в Україні спеціалізована виставка обладнання і технологій для зберігання, післязбиральної та передпродажної доробки врожаю, що презентує технології будівництва сховищ, обладнання і системи зберігання, лінії для післязбиральної і передпродажної доробки продукції.

 «Сховища для фруктів, овочів, ягід» відбудеться 22 – 24 вересня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» в рамках комплексу заходів для рітейлу, АПК, харчопереробної промисловості, холодильної галузі:

  • «Промисловий холод» — ключова подія холодильної галузі України, що презентує повний спектр промислового холодильного обладнання, транспортний холод, системи кондиціонування і вентиляції.
  • Форум «Індустрія торгівлі» — ключова подія ринку українського рітейлу, що демонструє повний спектр рішень для магазинів, закладів громадського харчування, стріт-фуду, розважальних зон.
  • Форум фермерських технологій — єдиний спеціалізований комплексний захід для фермерів, які займаються вирощування продукції рослинного походження: овочів, фруктів, ягід, грибів, квітів.
  • Фермерський ярмарок контрактів B2B-захід, що представляє крафтову продукцію від готових співпрацювати з торговельними мережами та закладами громадського харчування фермерів — сири, молочну, м’ясну, плодо-овочеву продукцію, мед, спеції та прянощі, горіхи, чаї, безалкогольні напої, вино, пиво, солодощі, нестандартні хлібобулочні вироби, органічну продукцію.
  • «Тепличне господарство» — єдиний в Україні майданчик, що презентує весь комплекс рішень для вирощування овочів, фруктів, грибів та ягід у закритому ґрунті.

Запрошуємо вас стати учасником виставки «Сховища для фруктів, овочів, ягід 2019»!

З повагою,

оргкомітет виставки «Сховища для фруктів, овочів, ягід 2019»

www.storage.euroindex.ua

 

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry