Сингента представила новий біостимулятор Квантіс

Компанія розкрила нові деталі про склад нового біостимулятора. Його склад виявився простішим, ніж можна було передбачити.

Попередньо компанія анонсувала, що планує презентувати новий біостимулятор-антистресант. До анонсу була додана публікація, що розкрила основні типи антистресових речовин та перелічила їх переваги й недоліки. Було помітно, що в цій публікації основний акцент був зроблений на переваги тих речовин, що входять до складу антистресанта Мегафол від компанії Valagro (нині вона є власністю Групи Syngenta). Досить багато уваги було приділено окремим молекулам, наприклад, бетаїну. Втім, Квантіс виявився помітно простішим.

Квантіс містить 68.4% діючих речовин, та головну роботу виконують амінокислоти. Їх вміст в препараті — лише 2%. Інші 66.4% представлені пептидами, що не є високоефективними при листовому застосуванні та елементами живлення. Дійсно, збалансоване живлення знижує вплив стресових факторів. Але Квантіс в рекомендованих нормах (від 1 л/га) не може суттєво вплинути на забезпечення рослин макроелементами. Наприклад, основний акцент зроблений на вміст у препараті сполук калію, якого за сезон необхідно вносити до 300 кг/га для окремих культур.

Втім, реєстрація біостимуляторів в Україні проходить дещо специфічно. Існує деяка ймовірність, що в склад препарату можуть входити фітогормони, що будуть позиціонуватись як “органічний вуглець”. Отже, ефективність Квантісу можна оцінити лише бункером.

Про препарат повідомляється на офіційній фейсбук-сторінці компанії.