Smart Field #7: лабораторна робота з протруйниками

У рамках проекту Smart Field, який вивчає розумні методи ведення рослинництва та сучасні способи моніторингу посівів, цього разу було розглянуто якість протруйників для зернових — адже посівна вже розпочинається і протруювання насіння стає нагальною необхідністю.
Як розповіли учасникам проекту фахівці компанії ALFA Smart Agro, якість та дієвість протруйника визначає не лише діюча речовина: існує 15 показників якості таких препаратів, які встановлюються в лабораторних умовах та регламентуються міжнародними стандартами.

У якості «піддослідних» для лабораторного тестування у рамках проекту Smart Field було обрано фунгіцидний протруйник Авіценна® та інсектицидний протруйник Командор Гранд®. Ці препарати є дійсно інноваційними та не мають аналогів в Україні. Головне завдання цих протруйників — не допустити шкідників та хвороби до насінини, вони працюють ще «на підльоті» та попереждають пошкодження насіння, забезпечуючи тим самим оптимальні умови для проростання.

Обидва препарати успішно пройшли усі етапи лабораторного тестування та показали високу якість. Проте, як кажуть самі фахівці ALFA Smart Agro, усе покаже бункер. Коли прибавка становить більше 2-3 ц/га, можна говорити про те, що препарат дійсно якісно впливає на рослину — твердять вони. І підкріплюють це твердження практикою.

Інфоіндустрія

за матеріалами latifundist.com

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry